Ekologicky proti škvrnám

Aj prostriedky ako je odstraňovač škvŕn už majú na trhu dostupnú 100% odbúrateľnú variantu. Perkarbonát je ekologický prostriedok na bielenie, pranie a čistenie domácnosti. Ide o kyslíkové bielidlo na báze aktívneho kyslíka. Tento prostriedok je mimoriadne vhodný na pranie detského prádla, plienok a pre alergikov, nakoľko sa po použití rozkladá na kyslík a vodu a nedráždi pokožku. Produkt dostupný v našej kamennej predajni je účinný už pri 30 stupňoch a účinne odstraňuje organické nečistoty.

Produkt u nás nájdete v sypanej podobe, pričom je možné zakúpiť ľubovolné množstvo, aj do Vami prinesej nádoby.

Pre pranie bieleho prádla a na bielenie pridajte do prania 1-2 PL perkarbonátu. Dosiahnete tak zvýšenú účinnosť pracieho gélu a zvýšený bieliaci účinok. Pre odstránenie odolných škvŕn pred praním nasypte do lavóra s horúcou vodou 1-2 PL perkarbonátu a nechajte prádlo odmočiť cez noc. Pre pranie detského oblečenia a plienok odporúčame kombinovať s čapovaným Pracím gélom pre deti a citlivú pokožku.

Pre pranie farebného prádla do dávkovača práčky pridajte max. 1 PL, pri odolných škvrnách rozpustite max. 1 PL v horúcej vode a nechajte prádlo odmočiť. Pri farebnom prádle dbajte na to, aby ste nikdy nenasypali perkarbonát priamo na prádlo. Farby krásne rozžiari, avšak pri vyšších koncentráciách (viac ako 1 PL) má aj bieliace účinky. NEPOUŽÍVAJTE NA ČIERNE PRÁDLO!

Perkarbonát dokáže efektívne odstrániť organické nečistoty a usadeniny z odtokov a vyčistiť drez, umývadlá a vane. Pre použitie v odtoku nasypte 1 až 2 PL perkarbonátu do vlhkého odtoku a zalejte hrnčekom teplého octu. Vytvorenú penu nechajte pôsobiť (cca 10 minút) a zalejte horúcou vodou. Perkarbonát rozpúšťa len nánosy (napr. vlasy v odtoku)a škvrny organického pôvodu , takže neničí potrubie.

Účinne odstráni usadeniny od kávy, čaju, vodného kameňa. Môžeme ním čistiť špáry medzi obkladačkami, pôsobí aj proti plesniam.

Perkarbonát dostupný v našej kamennej predajni spĺňa vysoké štandardy pre 100% BIO produkty.

Zakúpite u nás v kamennej predajni. Produkt je sypaný, je možné zakúpiť akékoľvek množstvo aj do Vami prinesenej nádoby. Viac informácii o produkte: http://pulito-capovanadrogeria.sk/index.php/produkt/odstranovac-skvrn-percarbonato/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *